Wiadomo, że pozyskanie Ljajicia czy Candrevy to super rozwiązanie, ale sama sprzedaż Boatenga to jeszcze lepsza wiadomość, bo sprzedamy celebrytę za o wiele więcej niż jest wart :D a te 12 mln np wymusi kupno jakiegoś dobrego pomocnika ;) ryzykowałbym Wolskim z Violi, ale najpierw warto zobaczyć co zaprezentuje w sezonie
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
14 lipca 2013, 13:39
A Ljalić przedłuży kontrakt z Fiorentiną i zostaniemy bez żadnego gracza :P
0
arkadinho (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-01-24)
14 lipca 2013, 13:13
Hali1550, oni wszyscy siebie warci. a Boateng najwięcej wart :)