CryQ - tak, dobrze mówisz, Monaco zainteresowane Antosiem, na Boga, opchnąć go póki ktoś w ogóle daje za niego kasę...!
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
14 lipca 2013, 15:26
Bardzo chciałbym , żeby przyszedł do nas
0
iTomKox (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-23)
14 lipca 2013, 15:07
Uwielbiam Robinho, już nie tylko za to jakim jest piłkarzem (bo teraz nie jest w sumie wybitnym), ale za to jaką jest osobą, tzn. prawie zawsze uśmiechnięty, rozśmiesza innych itp. To mi się w nim najbardziej podoba !
Nie obrażę się jeżeli zostanie, ale dokonamy wzmocnień. Jeżeli ma zostać, a przez to nie zakupimy nikogo konkretnego to niech odejdzie.
tifosACM
Pięknie by było. Ale teraz media po tym jak Santos zerwał z nami negocjacje będą wymyślać coraz to nowe historie o tym gdzie to mógłby teraz odejść Robson;)
0
Blady19921002 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2025-09-21)
14 lipca 2013, 14:49
#1 chciałbym żeby to była prawda...
0
wilku94 (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 miesięcy temu, 2026-01-20)
14 lipca 2013, 14:35
tifosiACM
Pytanie tylko, czy Robinho chce tam odejść?