Czy z braku ciekawych newsow musimy czytac o zawodniku, ktory juz u nas nie gra? O zawodniku, ktory przez 3 sezony zagral u nas 38 meczow ligowych (13/sezon)? Az tak sie Milan stacza jako klub?
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)