My też marzymy o Keisuke :) i o bramkach z wolnego co 2-3 mecze xD
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
15 lipca 2013, 07:47
Tylko, żeby na marzeniach się się nie skończyło. Miałem sen, piękny gdzie grałem w .......
0
krycha1313 (ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-09)
14 lipca 2013, 21:28
pazioni
Masz rację moim zdaniem, będzie tak jak z Balotellim, że po 1 połowie sezonu będzie już za późno na Scudetto.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
14 lipca 2013, 21:24
Honda musi przyjść teraz do nas.
0
FaNaTyK (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-08)
14 lipca 2013, 21:08
Jeżeli nie przejdzie teraz , żeby się zgrać z chłopakami i walczyć o Lm i pierwsze ptk w Lidze to będzie głupota zarządu , ale to tylko moje zdanie . pozdro
Boże jak ja bym się cieszył !! Tera jak by dołączył to by było wyśmienicie miał by kto dogrywac dokładną piłeczke do Ballo ;)!! FORZA HONDA - Konkretny zawodnik i wie czego chce ;))