Czy w tym czasie Torino musi płacić pensje Gilletowi ? : D
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
17 lipca 2013, 17:54
Dużym osłabieniem dla Torino jest zawieszenie Gilleta.
0
doki26 (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-12-06)
17 lipca 2013, 17:22
za jakąś w miarę dobrą ofertę może odejść. A jak nie to lepiej go zostawić. Gra jak gra. ale jakoś wolę jego niż jakiegoś młodzieżowca. W razie niedyspozycji Abbiatiego.