Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
23 lipca 2013, 23:45
I bardzo dobrze :)
0
arkadinho (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-01-24)
23 lipca 2013, 20:38
Forza M'Baye
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
23 lipca 2013, 19:06
AC Milan zaczyna podejmować mądre decyzje i konsekwentnie wykonuje swój nowy projekt. To mi się podoba :)
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
23 lipca 2013, 18:52
Mam nadzieję, że M'Baye będzie grał więcej niż chociażby wypalony Robinho.
Musi się chłopak przełamać, wszystko robi dobrze, ale jednak brakuje tych goli. Oby w tym sezonie w końcu odpalił.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)