Jeżeli rzeczywiście mają lepsze oferty od Milanu to coraz bardziej obawiam się jak to będzie. Z Dżeko było mniej więcej podobnie. Również wielce do Milanu przywiązany a jak pieniądze się pokazały to już zmienił zdanie. Mam nadzieje że inaczej będzie z Hondą. Na niego brakuje tylko 2 mln więc bolało by to tym bardziej.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
28 lipca 2013, 22:20
Ciągnie się to i ciągnie. Ale 5 mln za 5 miesięcy kontraktu to dużo za dużo.
0
FaNaTyK (ostatnio aktywny: Więcej niż 9 lat temu, 2017-07-08)
28 lipca 2013, 21:52
Oby Honde kupił kto inny . Była by nauczka dla debili z mediolanu. Prosze kup ktoś go !!
Więcej kontuzji może przyspieszy jego transfer :D Chamskie, ale naturalne z ich strony komentarze co do Hondy doprowadzają do szewskiej pasji, ale Galliani nie w ciemię bity :)
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)