Ja marzę o Juventusie w pierwszej kolejce, jak się rozkręcą w trakcie sezonu możemy mieć z nimi przeogromne problemy. A na starcie szanse są wyrównane.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
29 lipca 2013, 12:42
Dla mnie to chciałbym trafić na kogoś z górnej tabeli Napoli Viole lub Juve. Druga kolejka to jakiś średniak.
Nawet mając teoretycznie łatwych przeciwników na starcie, możemy dużo punków pogubić.
W kilku ostatnich sezonach mieliśmy wyraźny problem, żeby dobrze rozpocząć kampanie. Oby teraz to wyglądało lepiej.