E tam, non stop ćwiczą stałe fragmenty i nic z tego, marny efekt...Sacchi mial ciekawe treningi :P
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
4 sierpnia 2013, 19:58
Mam nadzieję, że nie będę żałować, iż poszedłem niewyspany do pracy. Chciałbym zobaczyć dobrą piłkę ze strony Milanu i duże zaangażowanie ze strony Balotellego. Jeżeli chłopak będzie miał dzień, to możemy nawet wygrać to spotkanie ;)