Tak w duzej mierze to jak bysmy Szarego sprzedali to bysmy mieli na stopera,honde,lijaca , :PP ale wiadomo ze Szary nie na sprzedaz !!! niech nawet ten lysol nie wazy go sprzedawac !!!
SuperSnajper (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-25)
7 sierpnia 2013, 09:03
Oxidosis
Wg mnie Robson od poprzedniej zimy kiedy tak chcial odejść a to nie wyszło wypalił się na Milan a i sam Allegri już stracił go niego cierpliwość. Robson ma technike super, ale oprócz braku zgrania ciągle coś jest nie tak. Kiedy on miał naprawde dobry mecz?
Wytłumaczycie mi dlaczego z nazwiskami takimi jak Traore, Emmanuelson, Zaccardo, Antonini łączycie jednego z najlepszych piłkarzy Robinho? Fakt faktem ubiegły sezon miał niezbyt udany w dużej mierze przez kontuzje, jednak gość gdy jest na boisku wnosi naprawdę wiele do naszego zespołu i uważam, że chyba co po niektórzy zaczynają obwiniać go za dosłownie wszystko tak jak było z Mesbahem.
Nie sprzedamy całego szrotu, bo po sprzedaży tych zawodników praktycznie podobną liczbę musimy zyskać a na tych lepszych nowych graczy nie ma kasy :P a jak jest, to chcemy oszczędzać i błędne koło
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
6 sierpnia 2013, 23:29
Tylu leszczy do opchnięcia, a czasu coraz mniej. Do tego trzeba zainteresować się klasowym stoperem.
0
Rossoneri947 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-01-06)
6 sierpnia 2013, 23:21
Powinni najpierw sprzedać Traore, Amelie, Robinho i Zaccardo lub Antoniniego oraz wypożyczyć Verage.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
6 sierpnia 2013, 23:20
Jestem przekonany że będzie to Boa i Nocerino, a przyjdzie Honda i Adam
Będzie cięzko do ostrzału jest
Boateng, Nocerino, Traore, Urby (chociaż on akurat może zostać zapchajdziurą, ze względu na to że jest w stanie zagrać na Obrona Lewa, Pomocnik Środek, Ofensywny Pomocnik Środek, Skrzydło Lewe/Prawe)
no i warto by oddać kilku graczy dryfujących między pierwszą drużyną a primaverą, na współwłasność/wypożyczenie/transfer definitywny
Boateng,Nocerino,Amelia,Robinho,Niang,Traore któryś z tych może spokojnie odejść a w ich miejsce Ilijac,Honda i jakiś obrońca z prawdziwego przypadku :)