Najlepszy transfer obok De Jonga ostatnich lat. Pomijając Ibrahimowica :)
0
arkadinho (ostatnio aktywny: Więcej niż 6 lat temu, 2020-01-24)
19 sierpnia 2013, 11:19
Mi jako kibicowi Milanu ubliża fakt, że mogliśmy go mieć znacznie wcześniej. Zamiast bawić się w przereklamowanych brazylijczyków.. No ale cieszmy się że mamy go po zakończeniu kontraktu, lepiej później niż wcale.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
18 sierpnia 2013, 18:02
Też mi się tak wydaje.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
18 sierpnia 2013, 17:22
Bardzo się cieszę , że jest z nami i w dodatku jest naszym kapitanem.
Musi poprowadzić już w najbliższych meczach LM Milan do zwycięstwa.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
18 sierpnia 2013, 15:11
De Jong też by ładnie wyglądał z opaską, ma umiejętności, doświadczenie i twardy charakter. Jeżeli rozegra dobry sezon to może być poważnym kandydatem do przejęcia funkcji kapitana :)