Chciałbym aby przyszedł On razem z Eriksenem i Hondą. Nasza pomoc wyglądałaby wtedy o wiele lepiej.
Gdzieś ostatnio wyczytałem, że Kucka jest bliski Milanu
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-26)
22 sierpnia 2013, 16:05
pazioni
Adem nie Adam.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Wczoraj czy przedwczoraj media trąbiły o tym, że jedyny potencjalny pracodawca prócz Milanu, Atletico, wycofuje się z wyścigu po Serba, gdyż ten miał już podpisać wstępny kontrakt z nami.
Dziś natomiast mówi się, że chce go także Roma - jako zastępcę Lameli sprzedanego do Tottenhamu za 35 mln euro.