Nie narzekajcie na trenera.brak transferów w obronie wyjdzie nam bokiem ...mexes-zapata to najgorsza dwójka obrońców środkowych od lat...Boże nasz,Boże,czemuś nas opuścił??
ACMati94 (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
28 sierpnia 2013, 18:31
Przyjazd Silvio to dobry znak, już nie raz potrafił zmotywować naszych przed ważnym meczem. Dobrze by było, jakby wziął Allegriego na dywanik i szczerze sobie z nim porozmawiał.