Since2003
Honda jest profesjonalistą, nie zrobiłby czegoś takiego. Poza tym, jak ktoś wcześniej wspomniał, nie może sobie od tak odmówić gry, bo ma pewne zobowiązania.
Przyjdzie do nas w styczniu i już. Kontrakt ma ciekawy, bo 2.7mln na 4 lata, to dobra kwota. Więcej nie ma co oferować, bo w Milanie dla kasy się nie gra.
Forza Honda, forza ACM!:)
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
5 września 2013, 19:37
i git :DD
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Since2003
To nie klub jest uzależniony od zawodnika, tylko zawodnik od klubu, to nie zawodnik płaci klubowi, tylko klub zawodnikowi. Kontrakt do czegoś zobowiązuje, za odmówienie gry pensję by stracił, a jeszcze klub mógłby wyciągnąć inne konsekwencje w stosunku do zawodnika. Dobrze, że jednak nie jesteś na miejscu Hondy, bo twoja strategia jest tragiczna.
0
dejnio (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu)
5 września 2013, 15:59
Chciał nam wbić szpilę, ale nie wyszło gościowi :p