Widziałem tę bramke na skrótach i wielkie oczy zrobiłem;) Pokazał w tym meczu swoje umiejętności.
Kontrolowaliśmy to chyba lekka przesada^^ Jakby nam wcisnęli bramke, a mieli ku temu okazje, to nici z tej kontroli by były.
Wczoraj o dziwo obrona na plus
a atak na WIELKIIII minus
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
19 września 2013, 13:37
Z tyłu nawet nieźle kontrolowali, tzn. nie było jakichś bardzo groźnych sytuacji. Ale że nie potrafili wyjść z własnej połowy, o zagrożeniu bramki nie wspominając, to już jest wstyd.
0
symbolic (ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-16)
19 września 2013, 12:44
Panie Mexes... chyba oglądaliśmy inny mecz...
0
dziadek (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
19 września 2013, 12:38
Moim zdaniem za dużo prowokowaliśmy niepotrzebych rzutów rożnych i wolnych w okolicy pola karnego. To taki mankament ktory rzucił mi się w oko.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
19 września 2013, 12:33
Dobrze , że jest z nami . Teraz czeka nas w niedziele trudny rywal.