Hehe no, na papierze to Milan może walczyć o LM według tutejszych użytkowników ;)
0
SuperSnajper (ostatnio aktywny: 3 dni temu, 2026-06-25)
21 września 2013, 21:40
co jak co, ale atak Mario i Szary jest w teorii mega dobry i do tego młody. Do tego weteran Pazzini czy Matri, więc jest ok. Bardziej mnie martwi brak jakości w pomocy