Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
29 września 2013, 18:47
Zdrówka! Przeszedł już do historii klubu.
Czas jednak pomyśleć - co dalej? Musi zrozumieć, że aby zapewnić byt ukochanej drużynie na kilka następnych lat lub więcej trzeba działać. Połowa akcji dla dobrego inwestora to dobry ruch. Na to czekam.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
29 września 2013, 14:01
Życzę 100 lat , dużo kasiorki i dużo syksaeów z Milanem. Tak na marginesie to dzisiaj będzie bunga bunga
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz sprzedania akcji klubu komuś innemu, bądź oddania je w ręce własnej córki :)
0
Kaineq (ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-06-02)
29 września 2013, 00:47
Sto lat Silvio! :D
0
ACMati94 (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
29 września 2013, 00:38
Fristajlo
Człowieku opamietaj się, można być niezadowolonym z poczynań Silvio, ale broń Boże życzyć mu śmierci.
A poza tym sto lat dla Il Presidente i kasy na transfery!
0
krycha1313 (ostatnio aktywny: Więcej niż 10 lat temu, 2016-12-09)
29 września 2013, 00:21
Daj hajs na transfery , a tak poza tym to Sto Lat !!!!