Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)
1 października 2013, 12:49
gdbyby Milan na boisku prezentował sie tak samo jak Barbara wizualnie... finał LM jest nasz ;) hehe
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
30 września 2013, 22:40
Nie potrafimy wygrać z Torino czy Bologną a mamy wygrać LM ? Dobre sobie.
Tylko niech nie nauczy się bajek o ultra konkurencyjności bo tego nie zniosę.
0
Daro1899 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-01-06)
30 września 2013, 21:56
Baska, szkoda ze waszym celem jest Liga Mistrzow a nie jej wygranie...jak kiedys...
0
Qba69 (ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-05-12)
30 września 2013, 19:20
rafal996
hehe to samo mialem napisac ;) Swoja droga nawet ona zaczyna swoja wypowiedz smutami o prehistorii... a konczy swoja wersja DNA Milanu...
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
30 września 2013, 17:01
Szkoda, że nie mogą dogadać warunków telewizyjnych. Byłaby dodatkowa kasa.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
30 września 2013, 16:06
Musi świetnie pamiętać te bramki Van Bastena z 88 roku, miała całe 4 lata ;)
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
30 września 2013, 16:05
Jestem przekonany, że będziemy mieć co najmniej 2 miejsce w fazie grupowej CL. Gdy chodzi o rozgrywki ligowe z meczu na mecz będziemy grali lepiej. W turynie na pewno powalczymy o zwycięstwo .