pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
7 października 2013, 00:43
Honda musi do nas przyjść .
0
Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
6 października 2013, 22:51
Robinho - jak najbardziej do odstrzału.
Xabi Alonso - to plotka. Ponadto Alonso to zawodnik podatny na kontuzje, a gdyby do nas dołączy, to pewnie musiałby szybko zakończyć karierę ;)
0
gorylmagila (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15)
6 października 2013, 22:45
My powinniśmy szukać wzmocnień w Serie B. Zbliżamy się do tego poziomu w ekspresowym tempie/ :(
0
Jhn (ostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-01-10)