Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
7 października 2013, 21:17
Zastępuje nam napastników w tym sezonie, ale skoro mamy Robinho i Matriego to wcale nie jest to nic nadzwyczajnego.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
7 października 2013, 17:38
Druga bramka bardzo ładna.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
7 października 2013, 17:35
Zabrakło mu sił w końcówce, ale nawet oddychając rękawami zerwał się i strzelił bramkę. Zdania o nim nie zmieniam, nawet w Milanie z większymi gwiazdami widziałbym dla niego miejsce. Jest waleczny, ambitny, piłka sama go szuka, a do tego potrafi strzelać ważne bramki. W sam raz na jokera wchodzącego z ławki. U nas niestety musi stanowić o sile pierwszego składu...
Swoją drogą, jak tak dalej pójdzie to będzie to zdecydowanie najlepszy sezon Muntariego jeśli chodzi o bramki ;)