Abyss (ostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05)
7 października 2013, 21:19
Z czasem miało być już tylko lepiej (powroty kontuzjowanych dotąd zawodników), a tu nagle skład sypie się od drugiej strony. Masakra...
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
7 października 2013, 19:51
Gorzej to już nie może być.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-06-26)
7 października 2013, 17:42
Może zagra tam Cristante, może Muntari. Co do Mexesa to Zaccardo może od biedy zagrać. Gorzej już nie będzie,.
0
rafal996 (ostatnio aktywny: 4 lat temu, 2022-08-11)
7 października 2013, 17:32
Poli za De Jonga i Zaccardo za Mexesa. Szczerze mówiąc jestem w tak wisielczym nastroju, że uważam że gorzej po prostu nie może być, więc nie rusza mnie ta strata ;)