I dobrze, że nie treneuje z QPR :P Dzięki temu wywiera na nich presję w sprawie odejścia :P Jestem ciekaw skąd plotki o tym, że przytył ? Widział ktoś jakieś zdjęcie na którym je hamburgera i pogryza kebabem ? Nie wierzę, że nic nie robi i chyba QPR nie pozwoliłoby mu na to :P Wg mnie zapewne nie trenuje z drużyną, ale w klubie musi się stawiać. Pewnie trenuje indywidualnie.
0
mistrzMALDINI (ostatnio aktywny: 3 dni temu, 2026-06-26)
Ten człowiek nie zachowuje się jak profesjonalista, więc mało prawdopodobne, aby trafił do Milanu prowadzonego przez Inzaghiego. Z jednej strony trochę żal, bo dobrze się u nas prezentował, z drugiej, nie chcę w składzie kolejnego zmanierowanego gwiazdora.
0
pazioni (ostatnio aktywny: Więcej niż miesiąc temu, 2026-05-26)
Ładna wypowiedź. Swoją postawą od stycznia do maja zasłużył żeby zostać wykupionym. Bierze na siebie grę, nie boi się pojedynków 1on1, potrafi dryblować, dokładnie dograć czy oddać groźny strzał. A cena w porównaniu do umiejętności będzie śmieszna - pewnie w granicach 3 mln.