omo69 (ostatnio aktywny: Więcej niż dwa tygodnie temu, 2026-06-05)
12 grudnia 2011, 12:25
spoko my przeciez kupimy lopeza a moze i nawet trezegueta przyjdzie bo przeciez za free bo tez calkiem niedawno byly takie pomysly a ze potem wpier... w 18 lm co roku to nic...przeciez zostawilismy w tyle pilzno i bate w tej edycji lm a to juz cos!