W ogóle Torresa bym posadził na ławce. Oczywiście o dyspozycji Pazziniego powie nam dużo dzisiejszy mecz.
Co do skrzydeł w ataku, to na ławce bardziej bym widział Szarego i Meneza, a wypróbował bym Hondę z Niangiem. Jest to ryzyko, ale w ostatnich 3 meczach grali EL92, Menez, Honda. Nie było jeszcze meczu z Niangiem i Hondą. To mogłaby być ciekawa próba.
A ja tam bym dał zagrać Niangowi zamiast Hondy. Wszyscy na tej stronie pisali, żeby dać mu szansę - a jak do tego ma dojść to wszyscy wolą w pierwszym Hondę, który( jak też wszyscy zauważyli) oddychał rękawami w ostatnim meczu. Nieprzewidywalność młodego Francuza może być wartością dodaną dla Milanu (choć oczywiście jest to obarczone sporym ryzykiem).
za Meneza ok. co do Hondy to wole go w nizszej formie nawet bo on zawsze moze cos zrobic niz Nianga, ktory nie zrobi nic oprocz zwalenia jakiejs setki.
Szary za Meneza - ok, dobra próba, bo z Palermo Menez to była tragedia. Ale Honda musi wyjść, NIang jest za cieńki. A jeden słaby mecz Hondy z Palermo to jeszcze nie kryzys formy.