3 stycznia 2012, 19:14, stasq_acm Aktualności

35 komentarzy
gimlord123
4 stycznia 2012, 15:45
Nawet te 45. minut będzie dla kibiców Milanu niezłą gratką, zobaczyć Gattuso na boisku. Nie mogę się doczekać... :)
0
Nelson_Dida
Nelson_Dida
4 stycznia 2012, 14:38
wpadłem w stan przed zawałowy, bo przeczytałem nagłówek 'Gattuso zagra w PSG' ;d
4 stycznia 2012, 10:33
Mecz z PSG będzie na orange sport :) chyba o 16:20 . Jest to kanał 125 cyfry plus .
0
KAZUYAH
4 stycznia 2012, 00:52
Zobaczymy jak z jego formą, czy w pełni jest przygotowany do gry.
0
MatiJuve15
4 stycznia 2012, 00:39
Wracaj chłopie bo cię brakuje w Serie A. Pozdrawiam :)
0
Gol
Gol
4 stycznia 2012, 00:15
Oxidosis - Nie określiłeś tego w żaden sposób ? Może i nie ale w pierwszej wypowiedzi szczególnej wiary w klub nie wykazałeś. Ja tam uważam że w każdym spotkaniu to Milan jest faworytem, obojętnie czy gramy z Realem, Bolonią czy Sieną. Bo tutaj serce się liczy, a nie puste statystyki. To że ty wierzysz że Milan wygra nie jesteś jedyny, ale warto też to powiedzieć głośno. A nie stwierdzić faworytem jest Real i nadal uważam (mimo swojej wiary w klub) że pokonali by Milan.
0
Oxidosis
Oxidosis
4 stycznia 2012, 00:00
Nie określałem tego w żaden szczególny sposób. Podobnie jak większość kibiców Rossonerich, uważam, że Real czy Bayern, byliby faworytami w dwumeczu z nami. Podobnie jak większość kibiców Rossonerich, uważam, że aktualnie są to drużyny prezentujące się lepiej od nas i to one prawdopodobnie by wygrały z nami. Podobnie jak większość kibiców Rossonerich, mimo mniejszej szansy na zwycięstwo, porażka nie przechodzi mi przez myśl, oraz z kim byśmy nie grali zawsze wierzę, że możemy wygrać :)
0
Abyss
Abyss
3 stycznia 2012, 23:54
Marcin Grzywacz :D ciekawy komentator, polubiłem go, można się nieźle pośmiać. Higuain zrehabilitował się za błędy w pierwszej połowie. Wejście Khediry zrobiło różnicę, a Malaga już się wypstrykała.
0
Gol
Gol
Oxidosis - Wybacz ale po prostu określiłeś to w taki sposób. Zespół z Madrytu były faworytem, ale w dwu meczu z Milanem faworytem była również Barcelona, a graliśmy z nimi jak równy z równym. Z Realem również byśmy sobie dali radę.
0
Oxidosis
Oxidosis
3 stycznia 2012, 23:48
Uraziłeś mnie, gdyż ja zawsze wierzę, że Milan jest w stanie uporać się z kimkolwiek. Jednak patrząc na realia, to zespół z Madrytu byłby faworytem w dwumeczu z nami, dlatego nie byłbym szczęśliwy, gdybyśmy ich wylosowali. Jestem realistą i nigdy nie napalam się, gdy Milan trafia na zespół z górnej półki, ale tak naprawdę nawet przez myśl nie przechodzi mi porażka i nawet w najgorszych momentach wierzę w Rossonerich :)
0
Gol
Gol
Zadziwiający jest komentator na Sportklubie. W zeszłym roku mecze Barcelony komentował człowiek który się kompletnie nie znał na tym, a na meczu zaczął opowiadać o tym że jedzie na wakacje do Hiszpanii i chce poznać Messiego :) Już pominę że cały czas mylił nazwiska zawodników, źle je wymawiał i nie wiedział co się dzieje na boisku.
3 stycznia 2012, 23:38
W drugiej połowie grają o niebo lepiej. Również i Malaga opadła trochę z sił. Mou zaryzykował 3 zmiany na raz, tuż po przerwie - mamy efekty, doprowadzili do remisu.
0
Oxidosis
Oxidosis
3 stycznia 2012, 23:34
Gol Ja nadal tak uważam. Słowo zgniecie jest może przesadzone, ale Real byłby na pewno zdecydowanym faworytem w pojedynku z nami. Mecz meczowi nie równy, dlatego nie ma się co ekscytować, biorąc pod uwagę, że Realowi wpadki zdarzają się naprawdę rzadko :) Z resztą, już jest 2:2. Jak wygra Real, to jednak zmienisz swoje nastawienie? Pamiętaj, że jeden mecz niczego nie zmienia :)
0
Abyss
Abyss
3 stycznia 2012, 23:33
Tak, można powiedzieć, że grają słabo. Skład również wystawili całkiem mocny, więcej naprawdę wynik jest zaskakujący. Kurs na Malage był coś ok. 16.0. Zobaczymy bo przed chwilą Khedira strzelił i mamy 1:2.
0
Gol
Gol
3 stycznia 2012, 23:19
Abyss pomyśleć że miesiąc temu wszyscy płakali że Real Madryt nas zgniecie w LM :) Strasznie dzisiaj przeciętnie grają, mimo że gra w sumie 3 napastników nie potrafią pokonać bramkarza rywali.
0
Abyss
Abyss
3 stycznia 2012, 23:05
Heh, Real przegrywa do przerwy z Malagą. A jakie stracili bramki, Ronaldo i Higuain się nie popisali, ale tym razem w obronie
0
Kacapa7
Kacapa7
3 stycznia 2012, 22:51
KAZUYAH Nie oceniaj Dzeko po jednym meczu. Dzisiaj gra bezbarwnie, ale w innym meczu potrafi strzelić 4 gole. Istnienie, bo mimo tak dużej rywalizacji w składzie gra bardzo często.
3 stycznia 2012, 22:23
Oby z jego głodem gry nie wypadł z boiska jeszcze szybciej niż w ciągu 45 minut :P Cieszy mnie jego powrót. Na zmiennika nada się.
3 stycznia 2012, 20:33
dobrze że wraca do zdrowia ale my mamy już lepszą wersje Gattuso tzn Nocerino a szczerze mówiąc nigdy nie byłem zwolennikiem Rino także dla mnie może odejść
0
Gattuso21
3 stycznia 2012, 20:23
Teraz to się prawie popłakałem, mój Wojownik ;) Forza Rino Gattuso !!! Forza MIlan !!!
3 stycznia 2012, 19:20
Nie więcej jak 45 minut... ujdzie jak na powrót po ciężkiej kontuzji. :P Żeby pokazał pazura w grze i będzie spoko. :D