Abyssostatnio aktywny: Więcej niż 8 miesięcy temu, 2025-10-05
2 lipca 2015, 14:47
Jeżeli już tak uparcie klub dąży do zatrzymania Mexesa - czego jestem przeciwnikiem - to nowy kontrakt makasymalnie na jeden sezon (OSTATNI). Nie róbmy z niego drugiego Bonery, koleś ma 33 lata...
0
mistrzMALDINIostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-06-24
2 lipca 2015, 14:20
W przypadku odejścia Ramiego może zostać. Na pewno lepszy on niż Alex.