No te siedem milionów to już bardziej adekwatna cena. Zobaczymy ile da się na francuzie ugryźć. Oby jak najwięcej, bo musimy mieć także pewien bilans, inaczej nie zaatakuje nas czasem FFP?
0
marcin.brylik1ostatnio aktywny: More than a week ago, 2026-06-16
2 lipca 2015, 17:02
I jak za niego nie przyjdzie jakiś klasowy obrońca, to będziemy żałować, że go puściliśmy//
Rami jest znakomitym obrońcą, ale pod wodzą Inzaghiego został trochę odsunięty od gry, a jak już grał to popełniał proste błędy, bo nie był w rytmie meczowym.