Jeśli będzie strzelał gole, to nie mam nic przeciwko jego wysokim zarobkom. Trochę niepokoi mnie wysoki kontrakt; ostatnie 'przygody' Milanu z Brazylijczykami pokazały, że po jednym/dwóch sezonach lubią spoczywać na laurach i spuszczać z tonu, oby nie było tak i tym razem.
Nie ma co narzekać, skro dają takie kontrakty to znaczy, że kasa jest Trzeba czymś kusić zawodników, pamiętajmy, że zajęliśmy 10 miejsce w lidze, dlatego wygrać walkę o konkretnego zawodnika nie jest łatwo
Drugą sprawa, że klub przyzwyczaił nas do cięcia wszelkich kosztów, a prawda jest taka że na tle innych klubów 4 mln to niewielkie pieniądze. Przesadzili jedynie z tą 5 letnią umową, ale widocznie to było jedyne wyjście.
Troszkę, że tak powiem, bardzo dużo i długo zarabiał u nas będzie. Jak taki Adriano 4 melony u nas kosił będzie przez 5 lat to jak Ibra to zobaczy to chyba sobie 14 zażyczy:)
Wysoki kontrakt (mi również wydaje się zbyt wysoki) może być podyktowany tym, iż zespół z krajów arabskich oferował podobną sumę. Obecnie niestety musimy zacisnąć pasa i czymś innym przyciągać zawodników niż pozycją w futbolu.
Faktycznie płacimy niebagatelne sumy kontraktowe. Mam nadzieję, że jest to wszystko robione z odpowiednim rozsądkiem, bo niedługo nawet duże pieniądze azjatyckiego inwestora nam nie pomogą i długi będą nas atakować.
Kurde co news to ostudza się mój entuzjazm. Zawodnik podpisał kontrakt życia, aż tak lukratywnych warunków się nie spodziewałem, oby udowodnił na boisku, że wart jest tych pieniędzy, bo inaczej może być kicha i to przez długie lata .. ; pp Ale po co zakładać najgorsze, powodzenia Luiz, strzelaj gola za golem!