Szczerze powiedziawszy nie widzę już miejsca dla Ibrahimovica. Jakoś nie przekonuje mnie przestawienie Szweda na pozycję trequartisty, a pozycje napastników mamy już obsadzone. Nie wyobrażam sobie, aby Luiz Adriano pobierając tak wysoki kontrakt był tylko rezerwowym, nie mówiąc już o Bacce. Poza tym chyba najwyższa pora wzmocnić inne pozycje, to jest pomoc i obronę. Moim zdaniem nadal potrzeba nam kreatywnego pomocnika i środkowego obrońcy, a dopiero potem można myśleć o kolejnych wzmocnieniach w napadzie.
Swoję lata ma, nie wiem czy warto budować na ni zespół... Ale z drugiej strony jakość jaką by wniósł nie podlega dyskusji. Cena również nie odstrasza, ale pamiętajmy, że Zlatan to typ zawodnika, który nie zawsze pomaga drużynie.
kwota odstepnego to najmniejszy problem (czy to 10 czy 5 mln), bo najwazniejsza kwestia to ile Zlatan chce zarabiać a raczej na jak mało się zgodzi. Gdyby przystał na 4 mln (z dodatkowym 1 mln jak awansujemy do LM) i kontrakt a 2 lata to bym brał w ciemno, ale obawiam się, że Zlatan i Mino Raiola nie będą chcieli słyszeć o kwotach poniżej 6-7 mln i kontrakcie na 3 lata :/
HAHAH! Widać że PSG chce go sprzedać.Według mnie Zlatan warty jest gdzieś tak 50-60 mln,ale dobra.Skoro klub z Paryża chce za niego 10 to spoko
0
Rossoner1996ostatnio aktywny: 2 lat temu, 2023-09-25
3 lipca 2015, 10:02
Na samym początku było 15 mln, teraz jest 10mln. Niedługo oddadzą go za darmo, nie ma sensu płacić takiej sumy odstępnego zważywszy na wysokie wynagrodzenie Szweda. Mimo posiadania dużej ilości gotówki należy się trochę potargowac, co niestety ostatnio Gallianiemu nie wychodzi.
Baaaardzo niska kwota. Mamy poparcie żony i dzieci Zlatana, powinien do nas dołączyć i grać na ataku trequ
Bacca, Adriano, Ibra to już mocne nazwiska, po tych transferach inni zawodnicy chętniej patrzyli by na nas
To brać za 10 mln, chyba, że Szwed walnie kosmiczną sumkę za sezon gry, zwłaszcza przy dłuższym kontrakcie. Jak tak nas lubi to niech obniża, w przeciwnym razie bym mu podziękował.