Miał u nas swoje szanse, nieraz nawet za wiele patrząc na jego formę. Trochę był za bardzo szklany, niczym Pato. Za dużo te kontuzje go trzymały. Może w Monaco pójdzie mu lepiej.
Pomimo tego, że jak na razie zagrał w naszych barwach tylko dobre pół sezonu, to mimo to dałbym mu jeszcze ostatnią szansę. Jeśli nadal nie będzie mu szło, to zawsze można go sprzedać w zimie. Szkoda pozbywać się młodego Włocha już teraz, bo na pewno ma potencjał na dobrego zawodnika i być może potrzeba mu tylko odpowiedniego trenera, aby wrócić na właściwe tory.
Szary gra w kratke. Dodatkowo niemamy juz skrzydel. Na treqa wole Jacka, Honde, badz Meneza. Jedynie w jakiej roli bum go widzial to cofniety napadzior, ale tez trudno powiedziec czy by sie sprawdzil. Mam neutralne odczucia co do EL92.