Moim zdaniem właściwym rozwiązaniem byłoby roczne wypożyczenie. Niech się chłopak sprawdzi. Później decyzja - np. o ewentualnym transferze.
0
MetalMachineostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-04-09
24 lipca 2015, 14:48
5 mln za gwiazdę facebooka - jak najbardziej jestem za! :)
0
Rossoneri947ostatnio aktywny: 3 lat temu, 2022-01-06
24 lipca 2015, 13:53
Jeśli trafi do Ajaxu to Frank de Boer zrobi z niego gwiazdę bo on stawia na młodych. Świadczy o tym fakt że w całej 27 osobowej kadrze powyżej lub równych 25 lat jest raptem 6 piłkarzy ;)
Pojawiły się pogłoski że Mastour może trafić do Genoi na wypożyczenie. To byłaby zdecydowanie najlepsza opcja. Mielibyśmy 100% pewność czy chłopak poradzi sobie w Serie A czy najlepiej będzie go sprzedać.
Jak już pisałem wcześniej, można go sprzedać z wymówieniem, czyli jeżeli za dwa lata byśmy chcieli go odkupić, to jakieś 15 mln euro można ustalić. Ajax by zyskał 10 mln euro, a my zawodnika nieco lepiej rozwiniętego, bo nie ma co ukrywać, iż w zespole z Holandii stawia się na młodych, więc 17-latek miałby tam okazję pokopać i dużą szansę się rozwinąć.
Tylko żebyśmy tego nie żałowali. Ciekawi mnie jeszcze jedna niewiadoma, co on takiego przeskrobał ,że od razu go sprzedajemy, a nie wypożyczamy np. na sezon??