MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
radson1406ostatnio aktywny: Więcej niż 7 lat temu, 2019-11-19
18 stycznia 2012, 12:41
To wcale nie jest smieszne.Po pierwsze primo chlopak ma olbrzymi talent.po drugie duo jego transfer do Milanu to nie taka prosta sprawa bowiem jako wychowanek Genoi i do niedwana nadzieja kibicow tego klubu przeszedl do zespolu,ktory jest chyba drugim po Sampdorii najbardziej nielubianym przez ich kibicow.Po transferze Stephan otwrcie przyznal iz marzyl o grze w Milanie co spotkalo sie z atakiem kibicow Genoi na jego osobe na portalach spolecznosciowych jak np.Facebook.Dla tak mlodego gracza taka presja nie jest normalna i chyba kazdy powinien zrozumiec iz dla Shaarawy'ego gra w Milanie to wielka sprawa i fajnie,ze ma zamiar zwiazac przyszlosc z klubem z San Siro.No chyba,ze ktos woli aby powiedzial iz teraz chce pograc u nas a za pare lat przejsc do Realu lub ManCity.Pozdrawiam.
0
gorylmagilaostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2021-04-15
18 stycznia 2012, 11:16
Nie za wcześnie na takie deklaracje ? Jakby grał i stanowił o sile tego zespołu to mógłby tak mówić, ale w przypadku gdy gra ogony, a trener mówi że ciężko pracuje i tylko daje mu te ogony, jak już kiedyś pisałem kiedyś chłopakowi skończy się ambicja i pasja i będzie chciał zmian bo przecież jest zbyt ambitnym zawodnikiem aby cały czas siedzieć na ławie / trybunach
0
mistrzMALDINIostatnio aktywny: 1 dni temu, 2026-03-12
17 stycznia 2012, 21:13
Fajnie by było aby został. Pokazuje się z dobrej strony a przy naszej pomocy mógłby grać jako ten ofensywny pomocnik. Jest też jakąś alternatywą dla naszych napastników. Im więcej młodych zawodników tym lepiej.
szfarcenegerostatnio aktywny: 2 dni temu, 2026-03-11
17 stycznia 2012, 19:37
wilku94,
Za 25 lat chłopak już będzie po 40 :p
Wielu obiecuje, nie wszyscy dotrzymują słowa. Ale fajnie by było mieć w Milanie takiego kogoś jak Del Piero w Juve ;) Niby nie wychowanek, ale klubowa legenda. A Szary ma potencjał ;)
Przyznam rację, że bym go chciał do końca kariery.
Ale to raczej nie będzie tak, ponieważ, nasz bohater KAKA też mówił że będzie do końca kariery, a jednak odszedł do Realu. 1 Sezon Kaki w Realu dobry, ale reszta nie, ponieważ teraz już tylko siedzi na ławce i wchodzi na jakiś słabiakuch, zamiast go wypuścić na Barcelone:)
Martino_Milano - co to za komentarz?
Fajnie przeczytać coś takiego, widać że chłopak jest jednocześnie ambitny i pokorny. Poza tym twierdzi, że ma czerwono-czarne serce. Zobaczymy, czy czyny poprą słowa.