Gundogan? Szczerze wątpię, aby udało się go wyciągnąć z Borussi, no chyba że oferta byłaby bardzo wysoka, ale na to nie ma co liczyć, bo ostatnie kombinacje przy transferach pokazują, że prawdopodobnie brakło nam środków.
Illarramendi? Chyba potrzeba nam gracza o innej charakterystyce, ale biorąc pod uwagę dobre stosunki na linii Milan-Real jest to prawdopodobne rozwiązanie. Witsel? Jeśli Zenit zgodzi się na sprzedaż w ratach, to taki transfer jest możliwy i z tych nazwisk, które przewijają się w mediach byłoby to chyba najlepsze rozwiązanie.
0
yoshkoostatnio aktywny: Więcej niż 5 lat temu, 2020-10-31
25 sierpnia 2015, 21:25
Asier Illarramendi wraca do Sociedad! Także zostali nam Gundogan i Witsel.
Ach znowu dużo tych nazwisk i rzekomych alternatyw. Jak tak dalej pójdzie, to masa graczy przewinie się przez nasze zainteresowania i nikt może nie przyjść. Zawodnik Borussi to najlepsza opcja z wymienionych, ale zarazem najmniej możliwa do wykonania, jak i najmniej prawdopodobna.
0
gorylmagilaostatnio aktywny: 4 lat temu, 2021-04-15
25 sierpnia 2015, 18:14
Illara wraca do Sociedad, tak pisali na stronie Realu. Gundogana nie wyciągniemy a z Witselem jest opera mydlana. Skończy się pewnie jak napisał mój poprzednik
Jak można w jednym zestawieniu dać Gundogana i Illarramendiego? Fakt, pozycja na boisku to co innego a umiejętności i to co dany piłkarz może wnieść do Milanu czy innego klubu to już zupełnie inna bajka... Jeszcze 20mln ? za Asiera? To za Gundogana chyba z 40 by trzeba.... Skończy się na Soriano i Balotellim do ataku. Odejdzie Matri i z Montolivo rozwiążą kontrakt nie zyskując ani grosza. Jeszcze ciekawe czy uda się pozbyć Nocerino bo Zaccardo zostanie znając życie. A Balotelli przedrepcze te minuty w sezonie na boisku, w trakcie których mogłby grać Niang (jak wyleczy kontuzję).
O Gundoganie możemy w tym okienku tylko pomarzyć. Skoro tyle ciągnęła się sprawa Witsela, to warto by było pozytywnie ją zakończyć. Mam nadzieję, że Illara to tylko słaby żart.
Ja bym już nie kombinował z pomocnikiem i ruszył po Witsela. Guendogan na pewno nie odejdzie z Borussii a w szczególności do nas. Illara za to nie grał za często w Realu i nie jest także jakimś super graczem.
Najbardziej prawdopodobny jest Witsel. Gundogana ciężko będzie wyciągnąć z Dortmundu, a Illaramendi absolutnie niczego nie wniesie na poziomie kreowania akcji.
0
Ghostostatnio aktywny: Więcej niż 8 lat temu, 2017-01-15
25 sierpnia 2015, 14:41
Jeżeli naprawdę po Balotellim przyjdzie jeszcze Illarramendi, zacznę poważnie rozważać olanie tego sezonu. Powoli zaczynam mieć dosyć tej żenady. Co innego wspierać klub w trudnych czasach, a co innego wspierać klub zarządzany przez idiotów.
Zdecydowanie powinniśmy postawić na Gundogana, to jest typ pomocnika którego nam brakuje w chwili obecnej, typowy box to box, który dobrze czuje się z piłką przy nodze. Do tego Taarabt i idziemy na mistrza. xD