SCUDETTO


Lucas Roggia nowym Rossonerim!

31 stycznia 2012, 20:56, ill_fenomeno Aktualności
37 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Van Basten
1 lutego 2012, 23:23
Nie powiedziałem że jest nieudolny,ale z pewnością nie jest takim cudotwórcą jak niektórym się wydaje.Natomiast przez pewne jego ruchy,a także masę kłamstw i niespełnionych obietnic,po prostu straciłem do niego dużo szacunku.Czy to on za wszystko ponosi odpowiedzialność ? Oczywiście że nie,ale firmuje to swoim nazwiskiem,tracąc przy tym nie tylko w oczach kibiców ale także w oczach działaczy innych kibiców.A szkoda bo lubię oglądać kiedy się cieszy po zwycięstwach Milanu.
0
Van Basten
1 lutego 2012, 20:37
Niekomfortowym zawieszeniem oczywiście.
0
Van Basten
1 lutego 2012, 20:36
Tylko że Galliani i reszta mówili o tym dopiero wtedy kiedy okazało się że Pato jednak postanowił zostać,a nie wcześniej.Z tym niekomfortowym zawieszeniu też nie do końca mozna sie zgodzić,bo to City chciało w pewnym momencie wypożyczyć Teveza na 18 miesięcy,czyli okres niepeweności trwałby zdecydowanie dłużej.
0
Van Basten
1 lutego 2012, 17:07
Hola hola ! Galliani nigdy nie powiedział że transfer Teveza jest uzależniony od sprzedaży Pato.Więc ja nie rozumiem tłumaczenia że to wina brazylijczyka.Temat transferu Pato szybko upadł,a Milan i tak prowadził rozmowy z City,więc jak widać nie było zależności w tej kwestii.Po prostu nie każdy da się dymać Gallianiemu.
0
SuperSnajper
1 lutego 2012, 16:27
zanti27 Ostrzeżenie za przeklinanie
0
Bandon
Bandon
1 lutego 2012, 11:34
Będzie tak jak z Adiyahem jestem przekonany.
0
acmti
1 lutego 2012, 11:01
co wy tak się przejmujecie, chłopak ma 21 lat i jest praktycznie anonimowy więc na stówke leci do primavery, tak wogóle to co wy tak marzycie o tym tevezie, jest zlatan, robinho, pato, lopez, szary jeśli przyjdzie jeszcze tevez to możemy długo nie zobaczyć szarrego na boisku a ja bardzo mu kibicuję i liczę na to że jak reszta wyzdrowieje to będzie on przynajmniej podstawowym zmiennikiem bo na pierwszą 11 to chyba raczej cięzko liczyć
0
Milanese
1 lutego 2012, 10:16
nie znam, nie widziałem, nie oceniam. Za często go widziec nie będziemy.
0
Prince
1 lutego 2012, 10:05
Zbędny w Milanie. A o Tevezie nic nie gadają.
0
Maximilanista
Maximilanista
1 lutego 2012, 09:34
Dla mnie osobiście - posunięcie zupełnie bez sensu. Nie udało się ściągnąć Teveza - trudno, trzeba było dac sobie spokój, i nie ściągać nikogo. Po co przeludniać kadrę przeciętniakami? Chłopak miał grać w Serie B, i na takim poziomie prawdopodobnie jego miejsce. Latem będzie ofensywa europejska po Oscara i Damiao, a my będziemy rozwiązywać kontrakt z ich dużo mniej utalentowanym ex - kolegą z klubu, którego podebraliśmy Brescii. Powtórzę: bez sensu.
0
biedrus
biedrus
1 lutego 2012, 09:14
Chyba jako pierwszy na tej stronie podalem informacje, ze Locas Roggia zostal naszym zawodnikiem, cieszylem sie, bo bylem pewny, ze to ten Lucas, ktory gra w kadrze Brazylii i widzialem w nim nastepce Kaki. Pozniej poszperalem po necie i euforia opadla. Szkoda, ze to nie ten zawodnik
0
Blady19921002
Blady19921002
1 lutego 2012, 00:52
Jogo, jak każdy z Nas...
0
jogo bonito mialn
1 lutego 2012, 00:44
Miał być Tevez jest Lucas Roggia. Liczyłem na coś więcej.
0
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
31 stycznia 2012, 23:42
RossoCavaliere Kiepski żart....
0
da3vo
31 stycznia 2012, 22:55
Wygląda jak Gianni Rivera
0
Blady19921002
Blady19921002
31 stycznia 2012, 22:48
Spokojnie ludzie! Przecież po co nam transfery...? Mamy przecież w drużynie przyszłego zdobywcę złotej piłki Pato...! I po za tym widocznie na rynku nie było prawdziwych mistrzów... Jedynym był Muntari i raczył on wybrać naszą drużynę. Podziękujmy Panu Sylvio Berlusconiemu za tak wspaniały prezent...!
0
gorylmagila
gorylmagila
31 stycznia 2012, 22:42
Czas napisać podsumowanie zimowego okienka transferowego. Pozyskaliśmy 6 zawodników w tym jednego obrońcę, jednego pomocnika oraz 4 napatników. Zaczniemy od tyłu naturalnym ruchem klubu było sprowadzenie lewego obrońcy gdy do Anglii został wypożyczony TT. Jak na razie Mesbah spisuje się przyzwoicie, nawet dobrze. Na głębsze wnioski jednak przyjdzie czas, weryfikacja jego umiejętności nastąpi bardzo szybko bo w LM oraz z mocniejszymi zespołami serie A. Później sprowadziliśmy na zasadzie wypożyczenia Mutariego z naszego odwiecznego rywala Interu. Pytanie brzmi dlaczego tak łatwo udało się zatwierdzić ten transfer ? Odpowiedź jest bardzo prosta ponieważ nasz rywal zza miedzy sprowadził sobie dobrego pomocnika z Bresci oraz Guarina, który był jednym z lepszych zawodników Fc Porto jak i całej ligi portugalskiej. Wiadomo nie od dziś, że Porto ma rękę do zawodników z ameryki południowej. Pomyśleli sobie u nas jest ciasno w pomocy to może sobie go wypożyczymy, a gdy Galliani słyszy słowo wypożyczenie to jest pierwszy i zgarnął sobie tego zawodnika. Plus tego ruchu jest taki że nasza pomoc jest w większości w szpitalu, to będzie dobrym uzupełnieniem składu, nawet wzmocnieniem. Ostatnim zawodnikiem, któremu zostanie poświęcona uwaga jest nasz nowy napatnik Maxi Lopez. Jest to zawodnik, który zna włoskie klimaty i mam nadzieję, że doskonale sprawdzi się roli dżokera ponieważ raczej do podstawy nie wskoczy. Bardzo ważną rzeczą jest aby osoba tego zawodnika nie zabierała czasu gry naszej młodej gwieździe El Shaarawemu. Może wskoczyć do podstawy w obliczu kontuzjii naszych podstawowych napadziorów. Jego kolejnym atutem jest to, że może grać w LM i prawdopodobnie będzie do niej zgłoszony. Co do pozostałych wzmocnien to są zawodnicy nadający się do zespołu rezerw czy primavery. Ten brazylijczyk prawdopobnie nie dostanie w ogóle szans na gre w pierwszym zespole ponieważ w ataku jest bardzo duża konkurencja, pozostali zawodnicy są bardziej ogranii i doświadczenii. Co do Kingsleya to nic nie napiszę ponieważ do końca nie wiem po co on w ogóle został sprowadzony, gdyby był pomocnikiem to ok ale napatnik ? chyba Milanowi zależy aby primavera osiągała lepsze wyniki. Chyba, że Milan widzi w nim jakąś potencjalną gwiazdę lub jest melodią przyszłości ,jestem tylko ciekaw kto będzie umiał napisać odpowiednie słowa do tej melodii. Jest też młody austriak, ale to ta sama opcja co z Kingsleyem. Przez miesiąc byliśmy karmieni plotkami o domniemanym sprowadzeniu CT do naszego klubu. Wypowiadali się działacze, menadżerzy, dziennikarze, ekstperci itd. Wszyscy widzieli argentyńczyka w naszych barwach, a wyszło jak wyszło. MC nie jest biednym klubem, nie ma problemów finansowych i na gwałt nie potrzebuje kasy. Galliani chciał wykorzystać swoje talenty w negocjacji i wyciągnąć tego zawodnika praktycznie za free, ale tym razem mu się nie udało ponieważ szejk wie, że prawdopodobnie zostanie wprowadzone finansowe fair play i skończy się eldorado, trzeba będzie więcej myśleć bo ,,wujek'' nie będzie mógł pomóc klubowi. Smutne jest to, że niebiescy dawali więcej kasy, ale CT ma w sercu Milan i chce tylko tutaj. Prawdopodobnie będziemy coś podobnego przeżywać latem, ale to dopiero latem. Marzy się nam pomocnik światowej klasy, ale nie ma kasy to raz a dwa trener stwierdził, że żadnego pomcnika nie potrzbuje (brał chyba sytuację gdy wszyscy są zdrowi). Jak będziemy wygrywać to wszyscy przyznadzą mu rację, lecz gdy noga się potknie zaliczymy serie słabszych występów wtedy jak zawsze lawinowo ruszą plotki o zmianie trenera, o kupnie nowych zawodników, o sprowadzeniu gwiazdy ..... Wiem jedno każdy prawdziwy fan zespołu powinien wierzyć w nasz klub i liczyć na to, że znowu będzimy rządzić w seria A, będąc prawdziwym dominatorem a nasza gwiazda w europejskim futbolu zaczie świecić nie przeniknionym blaskiem a pozostałe zespoły gdy usłyszą AC Milan będą miały w uszach dźwięk porażki a w ich oczach będziemy widzieć strach i przerażenie, gdy staną na przeciwko takiej potęgi, złote czasy wrócą i należne miejsce też. Ave Milan
0
dusiekxd
dusiekxd
31 stycznia 2012, 22:22
fajnie,pogra w primaverze a moze nawet i na wypozyczeniu... dla mnie El Shaarawy to drugi kaka ;) nie wiem tylko dlaczego jest napastnikiem a nie np. ofensywnym pomocnikiem ;p
0
Hali1550
31 stycznia 2012, 22:18
no Gwiazdą Światowego Formatu to on pewnie nie będzie no chyba że nikt inny go nie zauważył tylko my :D
0
Brodziol
Brodziol
31 stycznia 2012, 22:16
Jakbyśmy mieli teraz nowego Kake, to liga mistrzów mogłaby być spokojnie nasza. Ale widzę, Milan ino Atak rozwija, który jak wiadomo stoi już na najwyższym światowym poziomie.
0
Vite
31 stycznia 2012, 22:16
I niby kiedy on pogra?
0
ACstach
31 stycznia 2012, 22:05
Lipa, lipa... Przeciez my wogole nie mamy zadnego kreatywnego pomocnika, który zabłysnąłby podaniem... Sami biegacze. Nie dziwie sie ze Ibra musi sam wszystko robic. Ehh chciałbym znowu móc zobaczyć takiego Kake u nas...
0
gorylmagila
gorylmagila
31 stycznia 2012, 22:02
Kto to w ogóle jest ? pierwszy raz o tym zawodniku słyszę, ale skoro miał przejść do Brescii to chyba nie jest jakiś mega super talent, nie wierze że skauci europejscy by nie wychwycili tylko Brescia
0
KaczyACM
31 stycznia 2012, 21:59
Jak juz Łysi byli w Porto Alegre to mogli wziasc Damiao
0
arti12257
arti12257
31 stycznia 2012, 21:53
kto to jest ??? ktos cos o nim slyszal??
0
szfarceneger
szfarceneger
31 stycznia 2012, 21:50
Pewnie przez kilka lat będzie wypożyczany do przeciętniaków w Serie B i o nim zapomnimy :(
0
sramnanick
31 stycznia 2012, 21:34
Niech idzie od strzała na wypożyczenie bo u nas pewnie ani minuty nie zagra. Chyba, że akurat się okaże że to ktoś dobry? Ale w sumie sam w to wątpię...łysy pewnie tez :|
0
filipdiablo
31 stycznia 2012, 21:32
i Co Okienko zamknięte a my znów bez poważnego transferu.... No nic trzeba żyć dalej...
0
milan2002
milan2002
31 stycznia 2012, 21:31
Ja też go nie znam. Zobaczymy jak się sprawdzi. Lekko to on miał nie będzie.
0
mistrzMALDINI
mistrzMALDINI
31 stycznia 2012, 21:25
No to 3 napadziorów kupiliśmy? Lopez, Roggia i ten Kingsley U. ?
0
Blady19921002
Blady19921002
31 stycznia 2012, 21:21
Silvio, już nie przesadzaj... Co do transferu, to tak jak pisałem wcześniej najwyraźniej zarząd uznał że najlepszą obroną jest atak...
0
rafimilan
31 stycznia 2012, 21:15
Zobaczymy jak się sprawdzi ;)
0
ponczek
ponczek
31 stycznia 2012, 21:13
troche takie zakupy rozpaczy, szkoda ze Brożka nie zakontraktowali...
0
szymoninho19
szymoninho19
31 stycznia 2012, 21:12
w Bresci by pograł a u nas Primavera
0
KaRoL_
KaRoL_
31 stycznia 2012, 21:06
Nie znam człowieka oby mu się powodziło w takim razie ;)
0
korosaki
31 stycznia 2012, 21:00
witamy ;D
0
patoo_07
31 stycznia 2012, 20:59
No to witamy :)
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się