73 754 – dokładnie tylu kibiców oglądało w niedzielę zwycięstwo Milanu nad aktualnym mistrzem Włoch. Rossoneri pokonali drużynę Napoli 2:1 po bramkach Alexisa Saelemaekersa (3') oraz Christiana Pulisica (31').
czekaj czekaj, gość teraz nigdzie się nie ruszy z Palermo, bo dopiero co przybył jako następca Pastore. Zaczął obiecująco, pod obserwację na rok na dwa i zobaczymy co z niego wyrośnie.
Tu już nie chodzi o umiejętności. Fajnie, że są jeszcze piłkarze, któzy są przywiązani do swoich barw klubowych ;)
milankamil1000: Poprzednia wersja była poprawna ;)
A niby czemu mielibyśmy się interesować?? Dlatego że na chwilę zrobiło się o nim głośno we wszystkich serwisach bo strzelił bramkę w 16 sekundzie (czy jakoś tak) Totalna bzdura wyssana z palca!!
0
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2025-09-21
Powiem tylko, że strzelił bardzo ładną bramkę w ostatniej kolejce. Bo co do jego przeprowadzki do Milanu to chyba wszyscy są zgodni z pierwszym komentarzem.