SCUDETTO


Mihajlović: "Wciąż brakuje skuteczności. Kucka? Nie chcieliśmy ryzykować"

7 lutego 2016, 18:04, Ginevra Aktualności


7 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Chaos85
8 lutego 2016, 07:07
Kolejna seria zwycięstw zatrzymana. Trener nie potrafi nadać charakteru zabójcy tej drużynie. Razem z Donnaraumą bredzą, że Milan na coś zasłużył. Jeden wielki błąd. W piłce kopanej zwycięstwo trzeba wywalczyć na boisku.
0
Diavo
Diavo
8 lutego 2016, 06:49
@badboyACM Tu się z Tobą nie zgodzę,gdyż Milan atakował cały czas,aż do ostatniego gwizdka,szans mieliśmy sporo,trzeba pochwalić bramkarza Udinese za piękne parady bo to On był zawodnikiem meczu u przeciwników. Gdyby ktoś stał na słupku przy golu Bacci byłoby po meczu,a tak spalony.. Potem strzał Bacci w bramkarza no i strzał Berto od poprzeczki,gdyby nie ulewa,murawa nie była by taka grząska piłka z pewnościa poturlała by się do bramki. Oglądałem mecz i mowiłem,że Udine strzeli 1 głupią bramkę i tak też sie stało.. MIlan miał 9 rzutów rożnych przy 0 Udine i tu trzeba poprawić ten fragment gry,nie może dośrodkować 2 najwyższych zawodników jakimi są Niang I Balo.
0
pazioni
Moderator pazioni
7 lutego 2016, 20:46
Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji.
0
badboyACM
badboyACM
7 lutego 2016, 19:34
Sinisa nie potrafi zmotywować zawodników na słabszych rywali i to jest chyba jego największą wadą, której raczej szybko nie wyeliminuje.
0
FaNaTyK
FaNaTyK
7 lutego 2016, 18:29
Nie może być trenerze wpadki z Genoą. Wiadomo walentynki i te sprawy ale 3 ptk są potrzebne ;)
0
Solan0
Solan0
7 lutego 2016, 18:27
Boli jednie fakt że nie wstawił Meneza chociaż na ostatnie 10 minut. Została mu przecież jedna zmiana
0
7 lutego 2016, 18:13
Ma rację, nie ma co się dziwić - ze skutecznością jest na bakier nasza drużyna. Cieszę się, że wierzy w Balo, i tak jest spora poprawa - zresztą dwie najgroźniejszych sytuacje były po podaniach Mario. Wole jego styl, niż chaotycznego nianga
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się