SCUDETTO


Zostaje 7,5 mln euro na mercato? Niekoniecznie...

20 sierpnia 2016, 17:18, cinassek Aktualności


6 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
pazioni
Moderator pazioni
21 sierpnia 2016, 15:55
Nikogo nie kupimy.
0
Fushnikov
Fushnikov
21 sierpnia 2016, 09:19
Cuadrado!!!
0
matten
matten
21 sierpnia 2016, 07:36
Moim zdaniem nie ma co wydawać tych pieniędzy na siłę. W tym okienku ściągnęliśmy już cztery wzmocnienia na poszerzenie kadry (a przynajmniej ja nie widzę żadnego z tych zawodników jako murowanego kandydata do gry w pierwszym składzie), a za 7,5 mln raczej nie kupi się ani jakościowego kreatywnego pomocnika, ani solidnego środkowego obrońcy. Lepiej przezimować z tym co mamy niż sztucznie zapychać kadrę i za rok martwić się gdzie tu kogo opchnąć. No chyba, że Gallianiemu udałoby się załatwić jakieś wypożyczenie bez obowiązku wykupu, wtedy można się zastanowić.
0
FaNaTyK
FaNaTyK
20 sierpnia 2016, 19:29
Szkoda teraz braku pieniędzy. Bo Diawara przejdzie do Napoli prawdopodobnie. A to jest drugi Makelele. No ale trudno poczekamy do zimy.
0
grzesiekpl88
grzesiekpl88
20 sierpnia 2016, 19:07
A ja bym oddal Vergare i te 7,5mln doplacil temu, kto bedzie go chcial. Mamy Romana, Palette, Zapate, Ely i Gomeza - do zimy dozyjemy.
0
Kuziu
Kuziu
20 sierpnia 2016, 18:22
Jak na siłę mamy szrot ściągać to lepiej dać na luz. Pomijam fakt, że dotychczasowe transfery wydają się być tylko rozwiązaniami przejściowymi, do których Milan w ostatnich latach przyzwyczaił. Nie zdziwię się jak Vangoni odejdzie na wiecznie wypożyczenie zimą, Lapadula podzieli los Giampaolo Pazziniego, a Sosa pogra jak Menez, niby gitara, później przybaluje, podpadnie komuś i sosy tylko z lidra. A z kolei Gomez to typowa niewiadoma.
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się