Na pewno JB znacznie więcej pomaga zespołowi grając w ataku na skrzydle. W pomocy oczywiście także nieźle się prezentuje, ale według mnie znacznie to obniża jego możliwości.
Jeżeli nie mamy za bardzo kogo posłać w bój na skrzydle, to wolę dać jego i Sosę do pomocy, niż puścić niepewnego Lapadulę - chociaż tutaj mam pytanie, dlaczego ten pan nie jest w formie, skoro nie łapie się do składu podczas jakichś braków? Czyżby jednak za wysokie progi w Milanie? - Nie do końca w to wierzę.
Jack na skrzydle a w pomocy Fernandez, Montolivo, Sosa
0
Gianni Riveraostatnio aktywny: Więcej niż 2 miesięcy temu, 2025-03-03
6 września 2016, 15:45
Przecież do wyboru jest jedno nazwisko - Sosa. Po prostu będą roszady. Sosa na skrzydle, a Jack w pomocy, albo odwrotnie - Sosa w pomocy jako regista, a Jack na skrzydle. Obaj są wszechstronni i mogą się wymieniać pozycjami. Choć ja bardziej bym widział Jacka na lewej stronie. Dużo lepiej mu się tam gra.