PanX
W drugiej połowie zauważyłem pewien styl, głownie mądre utrzymywanie się przy piłce. Chievo nie miało za wiele do powiedzenia. W pierwszej części widowiska gra była ciężka, ale zespół z Werony nie umiał wykorzystać naszego przeciętnego wejścia w ten mecz, co także uważam za nasz plus.
Myślę, że styl powoli będzie się klarował. Trzeba się poprawić, bo z Juventusem taki słaby początek może się dla nas źle skończyć.
0
17 października 2016, 15:15
Brawo Vincenzo!
0
pazioniostatnio aktywny: Więcej niż trzy tygodnie temu, 2026-05-26
PanXostatnio aktywny: Więcej niż 6 miesięcy temu, 2025-12-09
17 października 2016, 07:23
Wygraliśmy zasłużenie, ale nasz styl nadal nie powala. Za duży nacisk na indywidualności. Może po tym co pokazało Chievo, w nastepnych meczach zobaczymy Milan próbujący grać piłkę kombinacyjną.