MILAN GÓRĄ W DERBACH MEDIOLANU!
Milan po bramce Pervisa Estupiñána pokonał Inter 1:0. Seria bez porażki w derbach trwa – to już siódmy taki mecz bez porażki Rossonerich (od 22 IV 2024)!
Oficjalny komunikat Sino-Europe Sports w sprawie podejrzeń dotyczących prania brudnych pieniędzy pod przykrywką przejęcia klubu, wysuniętych przez przewodniczącego mediolańskiej komisji antymafijnej:
"W odniesieniu do deklaracji dotyczących AC Milan, przedstawionych przed szefa komisji antymafijnej miasta Mediolan, Davide Gentiliego, SES podkreśla, że obecnie, aż do momentu zamknięcia transakcji, AC Milan jest własnością Fininvest.
Ponadto SES potwierdza, że każdy krok zmierzający do zamknięcia transakcji został poczyniony z poszanowaniem włoskiego ustawodawstwa i zgodnie z tym podejściem, w momencie zakończenia operacji, SES uszanuje każdy aspekt obecnie obowiązującego prawa związanego z przejęciem udziałów w AC Milan, w tym każdy obowiązek ujawnienia listy akcjonariuszy".