73 754 – dokładnie tylu kibiców oglądało w niedzielę zwycięstwo Milanu nad aktualnym mistrzem Włoch. Rossoneri pokonali drużynę Napoli 2:1 po bramkach Alexisa Saelemaekersa (3') oraz Christiana Pulisica (31').
Reprezentacja Włoch U-21 poznała rywali podczas mistrzostw Europy U-21, które odbędą się 16-30 czerwca w Polsce. Młodzi Włosi zmierzą się z Niemcami, Czechami i Duńczykami. Areną zmagań grupy C będą Kraków (stadion Cracovii) i Tychy. Piłkarze z Półwyspu Apenińskiego wszystkie swoje spotkania rozegrają w województwie śląskim. Półfinały również odbędą się w wymienionych miastach, zaś finał w stolicy Małopolski.
Wiele wskazuje na to, że w tym turnieju Italię reprezentować będzie aż czterech piłkarzy Milanu - Gianluigi Donnarumma, Alessio Romagnoli, Davide Calabria i Manuel Locatelli.