Jak wy możecie nie chcieć Urbieg na Treq gdzie wlaśnie rozgrywa swoje najlepsze spotkania i jest tam świetny a w pomocy niżej gra o wiele słabiej... Poza tym on się świetnie rozumie z Robsonem i to na ich współpracę najbardziej liczę :)
Ale marudzicie. Pamiętajcie, że to nie są żadne eksperymenty, tylko w zasadzie jedyny możliwy skład. Biorąc pod uwagę, że ktoś wartościowy musi jeszcze zostać na ławce i tym kimś będzie pewnie El Shaarawy i Aquiliani. Cała reszta piłkarzy pierwszego składu będzie na boisku.
Zielony2009
Allegri dobrze zrobi jak Mesabaha da do lini pomocy chłopak nie będzie się zapędzał do ataku gdzyż jest przyzwyczajony do gry z tyłu nie będe zły jak będziemy grać na 0 do 0
Mimo wygranej 4 do 0 mam taka okropną tremę ze chyba w nocy nie zasnę,a chociaż mamy az 4 bramkową różnicę moim zdaniem choć trenerzy juz nie stosują takich taktyk wyłączyłbym RVP z gry dać mu indywidualne krycie i posprzątane ;]
No świetnie, musimy już grać obrońcami w pomocy. Gdzie są Merkel,Aquilani i Flamini? Mieli być gotowi jakiś czas temu. Nie mam już siły na ten nasz sztab medyczny.
Mam nadzieję, że Mesbah, Ema, Robinho no i oczywiście Zlatan będą wychodzić z takimi kontrami, że Arsenal zmieni branżę i zacznie grać w kosza. ;)
0
Eravierostatnio aktywny: Więcej niż 7 miesięcy temu, 2024-10-15
5 marca 2012, 21:48
Kiedy eksperymentować jeśli nie w takim meczu. Przeciwnik odpowiedni, zaliczka duża. Można potestować kilka wariantów. Szarego na pewno zobaczymy na jakieś 20-30 minut. Jakby wyszedł w pierwszym to zostalibyśmy bez napastnika na ławce (co też by tragedią nie było, bo zawsze można wstawić pomocnika). Jak sobie tam Max ustali tak będzie. Byle się obyło bez kontuzji.
Nie lepiej Mesbaha dać do obrony, cofnąć do środka Urbiego, za napastnikami ustawić Robinho i w ataku zobaczyć Shaarawiego? ;) On potrzebuje zbierać doświadczenie, poza tym w każdym meczu daje z siebie wszystko więc mógłby pomóc w takim meczu.
Asekuracyjny skład, ale również przyzwoity. Zawsze jeśli Emanuelson nie wytrzyma 90 minut będzie mógł wejść za niego Faraon (a R70 zostanie cofnięty do pomocy), a za Mesbaha (jeśli sobie nie będzie radzić) Aquilani.
Blady19921002ostatnio aktywny: Więcej niż 9 miesięcy temu, 2024-08-18
5 marca 2012, 20:38
No tak, zapomniałem że Mesbah w Lecce grał także w pomocy :) Obrona wygląda solidnie. W pomocy brakuje mi kogoś kto rozegra piłkę, Aquilianiego lub Boatenga, ale i tak Ibra będzie się wracał i rozgrywał jak zawsze:) Atak dobry Ibra i Robinho ostatnio w formie. W drugiej połowie wchodzi Faraon i jest git:) Forza Milan!
ja bym wolal Abate w pomocy, Nocerino na swojej ulubionej lewej stronie i Bonere na prawej. Daniele ostatnio trzyma forme i do spółki z Abate wyłączyliby lewą stronę Arsenalu z gry.
Odważne wyjście z Mesbahem w pomocy tam go jeszcze nie widziałem lecz słyszałem iż tam grywał.Hmm ja bym nie ryzykował wyjściem trio R70-EL92-Ibra gdyż na zmianę nikogo nie będzie ,jednak moim zdaniem wszystko zależy od dyspozycji Urby'ego
Mesbah w pomocy :|
Nie bójmy się wariantu ofensywnego, El Shaarawy do napadu, Robinho jako trequartista, a Emanuelson do pomocy.
Waleczny El Shaarawy na pewno narobi kłopotów niepewnej defensywie Arsenalu.