AC MILAN – US CREMONESE 1:2
Z pewnością nie było to wymarzona inauguracja nowego sezonu Serie A dla Massimiliano Allegriego i jego drużyny...
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | Como Calcio | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 | |
2. | Juventus FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 | |
3. | SSC Napoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 3 | |
4. | US Cremonese | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 | |
5. | AS Roma | 1 | 1 | 0 | 0 | 1-0 | 3 | |
6. | ACF Fiorentina | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 | |
7. | Atalanta BC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1-1 | 1 | |
16. | AC Milan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
p. | Strzelec | Bramki |
Oto kadra piłkarz Interu powołanych przez trenera Stefano Pioliego na derby Mediolanu:
BRAMKARZE: Handanović, Carrizo, Berni
OBROŃCY: Andreolli, Ansaldi, Medel, Sainsbury, Santon, Murillo, Miranda, D’Ambrosio, Nagatomo
POMOCNICY: Gagliardini, Joao Mario, Kondogbia, Banega, Brozović
NAPASTNICY: Palacio, Icardi, Biabiany, Eder, Perisić, Candreva, Barbosa
Gabigol grzeje niemiłosiernie ławkę wielki talent i chce odejść, naprawdę wielu zawodników siedzi na "gorącym stołku" wydalli mnóstwo kasy i ciągle zmieniają zawodników jak rękawiczki.
Np taki Jovetic - grzał ławkę kibice bardzo narzekali że mało gra, bo jak grał to grał fenomenalnie, odszedł do La Liga i pewnie zostanie wykupiony po cenie promocyjnej i my również powinnyśmy korzystać z nie spokojnego okresu w Interze i podkupic im kogoś przecież w przeszłości długo nie trzeba szukać - Pirlo Seedorf? A nawet Balo byli gracze Interu u nas się sprawdzali więc można byłoby znowu spróbować.
Prawda, ale powiem ci w czym tkwi prawda, Pioli to po prostu mierny trener, zobaczmy jak Inzaghi trenuje Lazio, mają 4 miejsce, a za Pioliego mieli bodajże ósme, a Inter ze składem godnym na podium jest siódme, to pokazuje jakim miernym trenerem jest Pioli, a my z takim składem jesteśmy o 1 oczko wyżej, do tego jeżeli wygramy, a Atalanta przegra to będziemy aż o 2
No ale, co nas w sumie Inter obchodzi, dla nas liczy się Milan, i tylko Milan, i naszym celem jest zwycięstwo
ForzaMilan!!!!!