SCUDETTO


Yonghong Li: "Cieszymy się, że dołączyliśmy do rodziny AC Milan". Han Li: "Liga Mistrzów to priorytet"

14 kwietnia 2017, 22:34, Ginevra Aktualności
Yonghong Li:

Yonghong Li oraz Han Li wypowiedzieli się dla Milan TV. Nowy prezes Milanu powiedział: „Bardzo się cieszymy, że dołączyliśmy do tej rodziny, rodziny AC Milan. Znamy nadzwyczajną historię tego klubu i nie możemy się doczekać, aby doprowadzić go znów do najwyższego poziomu, na którym się znajdował w ostatnich 30 latach. Derby? Pan Zhang jest bardzo znany w Chinach. Nie miałem jeszcze okazji poznać go osobiście, ale mam nadzieję, że jutro się spotkamy, będę zaszczycony. Mam nadzieję, że wygra Milan dzięki naszym wspaniałym piłkarzom. Tego bym sobie życzył. Rady Berlusconiego? Bardzo szanujemy pana Berlusconiego. W tych 31 latach doprowadził Milan do wielu sukcesów i sprawił kibicom wiele radości. Czytałem wczoraj jego list i byłem bardzo wzruszony. Zwłaszcza wtedy, gdy dziękował kibicom, którzy zawsze stali u jego boku. Choć w ostatnich latach wyniki nie były najlepsze, fani nigdy nie opuścili Milanu. Byliśmy poruszeni tymi słowami i podzielamy jego poczucie wdzięczności wobec wszystkich sympatyków Milanu. Wiadomość dla kibiców? Musimy robić wszystko, aby rozbudzać coraz większą miłość do naszych barw. Nie chcemy się ograniczyć tylko do okrzyku "Forza Milan", ale za waszym pośrednictwem chcemy przekazać wszystkim milanistom, że razem możemy zrobić o wiele więcej”.  

 

Han Li powiedział: „Musimy wrócić na należne nam miejsce, to znaczy do czołówki,. Musimy wraca krok po kroku, z rozwagą, snując długoterminowe plany. Naszym celem krótkoterminowym jest natomiast powrót do Ligi Mistrzów. Również dlatego, że byłby to powód do dumy dla wszystkich kibiców oraz ważne źródło wpływów finansowych. Nasz klub będzie złożony z wielkich profesjonalistów, którzy będą podejmowali decyzje dotyczące zarządzania Milanem. Wybraliśmy pana Fassone jako przewodnika dla naszej grupy i mamy nadzieję, że nasza ekipa będzie zawsze podejmowała najlepsze decyzje. Jako udziałowcy będziemy zawsze w pełni wspierać klub oraz postaramy się o rozwój marketingowy marki Milanu na rynku chińskim. Przedłużenie kontraktu Donnarummy? Powtarzam, że Donnarumma to jeden z najważniejszych graczy Milanu, jeden z jej filarów. Zrobimy co w naszej mocy, aby z nami został i jesteśmy pewni, że wszyscy gracze i kibice będą nam towarzyszyć w naszej drodze. Czy podobał mi się mecz Juventus-Barcelona? Musimy wrócić do Ligi Mistrzów, gdyż te rozgrywki są dla nas niezmiernie istotne. Stadion i atmosfera zrobiły na mnie wrażenie. Pod tym względem nas wyprzedzają i będziemy się starali brać z nich przykład”.

5 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
Boro
Boro
15 kwietnia 2017, 11:44
Z tego co czytam Chińczycy nie zamierzają wtapiać bezproduktywnie pieniędzy, wszystko jest raczej nastawione na zysk, budowa stadionu, powrót do Ligi Mistrzów, często przewija się właśnie słowo "zysk", najlepsze jest to że duże pieniądze zarabiają tylko wielkie klubu i muszą na nowo odbudować Milan, mi w to graj. Pytanie jak zniosą ewentualne niepowodzenia (oczywiście oby ich nie było) w końcu piłka to nie tylko pieniądze.
0
Mirabelli
Mirabelli
14 kwietnia 2017, 23:21
Wiecie co mnie cieszy? Że poważnie myślą o stadionie, i to tak na serio, a nie jak poprzedni zarząd się tylko cackał
0
Presidente
Moderator Presidente
14 kwietnia 2017, 23:00
Pan Zhang jest bardzo znany w Chinach. Nie miałem jeszcze okazji poznać go osobiście, ale mam nadzieję, że jutro się spotkamy,

Raczej nie. Pan Zhang ma oglądać mecz w TV. Swoją drogą liczę, że Li będzie stosunkowo często odwiedzał Mediolan, nie tylko raz do roku jak mu się przypomni.
0
Milek1996
Milek1996
15 kwietnia 2017, 09:23
Który Li? :D może Panowie Li,.. albo Państwo Li ŻYCIE TO CIĄGŁY WYBÓR ???????? a dzis wybór jest tylko jeden, wygrana nad tymi co to wrozyli sobie 1,2 miejsce po oknie transferowym :D
0
Milek1996
Milek1996
15 kwietnia 2017, 09:24
Nie ????? Tylko :V :V
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się