Ruud Gullit w Polsce. Znamy szczegóły spotkania!

11 maja 2017, 21:04, Ginevra Aktualności
Ruud Gullit w Polsce. Znamy szczegóły spotkania!

Legenda Milanu zawita do Polski na zaproszenie Wydawnictwa SQN. Okazją jest polska premiera książki Holendra „Jak oglądać piłkę nożną”. Fani będą mogli spotkać się z byłym piłkarzem i świeżo upieczonym asystentem selekcjonera reprezentacji Holandii w poniedziałek 29 maja o godz. 19.00 w Sklepie Piłkarskim R-GOL (ul. Puławska 255) w Warszawie. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

 

Fani, którzy wybiorą się na spotkanie, wysłuchają rozmowy z piłkarzem, którą poprowadzi Michał Pol – redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego” – a następnie będą mogli zdobyć podpis legendarnego zawodnika.

 

Więcej informacji o spotkaniu na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1498406946850647

 

O książce „Jak oglądać piłkę nożną”:

Czytanie gry na najwyższym poziomie.

Czy jeden napastnik może być lepszy od trzech? Dlaczego najlepsi obrońcy nigdy nie wykonują wślizgów? Gdzie leży klucz do skuteczności Messiego i Ronaldo oraz dlaczego Lewandowski strzelił pięć goli w dziewięć minut Wolfsburgowi? Zapraszamy w wyjątkową podróż po świecie futbolu z Ruudem Gullitem, który wyjaśnia, jak oglądać piłkę nożną.

Grał w legendarnym Milanie, był kapitanem fantastycznej reprezentacji Holandii z końca lat 80., został uznany najlepszym piłkarzem świata. Teraz z perspektywy zawodnika, trenera i eksperta pokazuje, jak należy patrzeć na każdy mecz, by widzieć więcej.

Ta książka zaskakuje, uczy, pozwala poszerzyć horyzonty. To idealna pozycja dla każdego – niezależnie, czy uważasz się za eksperta, czy dopiero zaczynasz przygodę z piłką nożną. Nikt wcześniej nie pisał o futbolu w ten sposób!

 

Polecają:

Ruud Gullit przystępnie tłumaczy, co właściwie dzieje się na boisku – odkrywa tajniki strategii, ustawienia, taktyki, stylów gry… Jak na ucznia Johana Cruyffa przystało, robi to w stylu holenderskich mistrzów!

Michał Pol, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”

 

Ruud Gullit był piłkarzem nie tylko genialnym, ale i wszechstronnym. Świetnie czuje grę i w prosty sposób tłumaczy jej tajniki. Pomaga zrozumieć futbol, błyskotiwie analizując style współczesnych, i nie tylko, bohaterów stadionów.

Adam Godlewski, redaktor naczelny „Piłki Nożnej”

 

Jak go pamiętam? To jeden z wielkich zawodników czasu totalnego futbolu Rinusa Michelsa. Teraz, w dobie największego rozkwitu piłki nożnej, dzieli się wiedzą. Był wszechstronny, występował na kilku pozycjach, widział grę z wielu miejsc boiska, więc naprawdę wie, o czym pisze…

Andrzej Strejlau

 

Spojrzeć na futbol oczami Ruuda Gullita – bezcenne! Jedna z największych gwiazd holenderskiej piłki odkrywa detale, o których nie miałeś pojęcia, oglądając mecz. Jeżeli ostatni gwizdek arbitra to dla Ciebie sygnał do rozpoczęcia analizy, ta książka skrojona jest właśnie dla Ciebie.

Marcin Feddek, Polsat Sport
 

Ruud Gullit miał okazję grać w najciekawszych taktycznie drużynach przełomu lat 80. i 90. Występował na każdej pozycji na boisku, próbował swych sił również na ławce trenerskiej. Zebrane przez niego w trakcie kariery przemyślenia przydadzą się każdemu, komu marzy się bardziej fachowe „czytanie” wydarzeń boiskowych, a nie ma pojęcia, od czego zacząć.

Andrzej Gomołysek, Taktycznie.net

 

Książka w przedsprzedaży dostępna jest na www.labotiga.pl/184-ruud-gullit i www.empik.com.
Od 24 maja szukaj jej w salonach Empik w całej Polsce.

 

Autor: Ruud Gullit

Tytuł oryginału: How To Watch Football

Tłumaczenie: Krzysztof Cieślik, Grzegorz Krzymianowski

Data wydania: 24 maja 2017

Cena okładkowa: 39,90 zł

Format: 140 x 205 mm

Liczba stron: 320 tekst

1 komentarz
Musisz być zalogowany, aby komentować
Michalinios
Michalinios
13 maja 2017, 10:12
Dobra ksiazka
Edytowano dnia: 13 maja 2017, 10:14
0

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się