MŚ U-20: Włosi w najlepszej czwórce, Vido bohaterem

5 czerwca 2017, 13:22, cinassek Aktualności

Reprezentacja Włoch U-20 po niesamowitym meczu zameldowała się w półfinale mistrzostw świata swojej kategorii wiekowej. Włosi pokonali 3:2 swoich rówieśników z Zambii, decydującego gola strzelając w dogrywce, gdyż po 90 minutach wynik brzmiał 2:2. Azzurri już od 43. minuty grali w dziesiątkę po otrzymaniu czerwonej kartki. Bohaterem został piłkarz Milanu, Luca Vido. Napastnik zameldował się na placu gry w 85. minucie przy stanie 1:2, a w 111. minucie ustalił wynik spotkania. Pełny mecz rozegrał ponadto Matteo Pessina, a na ławce rezerwowych siedział Alessandro Plizzari. Koreański turniej trwa więc dla Włochów dalej.