AC MILAN – BOLOGNA 1:0
p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
1. | SSC Napoli | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 9 | |
2. | Juventus FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7-3 | 9 | |
3. | US Cremonese | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-3 | 7 | |
4. | Udinese Calcio | 3 | 2 | 1 | 0 | 4-2 | 7 | |
5. | AC Milan | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | 6 | |
6. | AS Roma | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-1 | 6 | |
7. | Atalanta BC | 3 | 1 | 2 | 0 | 6-3 | 5 | |
p. | Strzelec | Bramki |
1. | Marcus Thuram | 3 |
2. | Dušan Vlahović | 2 |
3. | Nico Paz | 2 |
Reprezentacja Włoch do lat 21 jest już w Krakowie. Podopieczni Luigi Di Biagio wylądowali jakiś czas temu na lotnisku w stolicy Małopolski, a następnie udali się do Hotel Q-Plus. Wśród nich było oczywiście trzech przedstawicieli Milanu: Manuel Locatelli, Davide Calabria oraz Gianluigi Donnarumma. Na godzinę 17 jest zaplanowany pierwszy trening, który ma odbyć się na stadionie krakowskiej Wisły. Z kolei w niedzielę czeka ich pierwsze starcie w ramach Mistrzostw Europy U21. Przeciwnikiem będzie reprezentacja Danii.
Ja w poniedzialek egzamin o 9:00 to pewnie akurat zdążę.Pomysł z transparentem tez przeszedł mi przez myśl.Jak się wyrobię to mogę iść
Mysle ze z mlodzikami to nawet moznaby kilka zdan zamienic i jakies fotki zrobić. Sa bardziej dostępni :) moze jakaś koszulka od Locatellego :)
Na zdjęciu Gigio coś podpisuje, może kontrakt? :)