Pulisic, sei un campione!
Rimonta completa!
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 15 | 11 | 0 | 4 | 34-14 | 33 | |
| 2. | AC Milan | 15 | 9 | 5 | 1 | 24-13 | 32 | |
| 3. | SSC Napoli | 15 | 10 | 1 | 4 | 22-13 | 31 | |
| 4. | AS Roma | 14 | 9 | 0 | 5 | 15-8 | 27 | |
| 5. | Juventus FC | 15 | 7 | 5 | 3 | 19-14 | 26 | |
| 6. | Bologna FC | 15 | 7 | 4 | 4 | 23-13 | 25 | |
| 7. | Como Calcio | 14 | 6 | 6 | 2 | 19-11 | 24 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Christian Pulisic | 7 |
| 2. | Lautaro Martínez | 7 |
| 3. | Riccardo Orsolini | 6 |
| 4. | Hakan Çalhanoğlu | 6 |
| 5. | Rafael Leão | 5 |
| 6. | Nico Paz | 5 |
| 7. | Kenan Yıldız | 5 |
| 8. | Federico Bonazzoli | 5 |
Ze Sky Sport porozmawiał prezes Antalyasporu, Ali Safak Ozturk. Przedstawiciele tureckiego klubu byli dziś obecniego w Mediolanie i rozmawiali z kierownictwem rossonerich: "Mieliśmy kilka spotkań z włoskimi klubami by wypracować pomysły i może zorganizować kilka meczów towarzyskich w lecie. Dodatkowo pogłębialiśmy negocjacje dotyczące niektórych zawodników. Sosa, Kucka i Paletta to pomysły, nad którymi pracujemy. Milan ma świetnych zawodników. Nie chcemy wymieniać nazwisk, ale przedstawiliśmy kilka hipotez, które mogą być dobre dla obu stron".
W Turcji nie chcialbym mieszkać, ale ich sprawa.
Sosie podziekowac za ten sezon i pozegnac. Nie przekonal mnie w ani jednym momencie.
Mielismy w ostatnich kilkunastu latach zawodnikow 'jednego spotkania'. Sosa jest zawodnikiem meczu z Viola. Choc jak dla mnie pierwszej polowy, gdyz w drugiej zgasl. To za malo.
Kupilismy go za 7,5mln. Mam nadzieje, ze odzyskamy te pieniadze. Jednak patrzac na poczynania FiM nie oddamy go za darmo, jak zrobilby to Lysy.