SCUDETTO


Mauri i Ely nie wrócą do Milanu. Obaj trafią do innych klubów

27 czerwca 2017, 07:49, cinassek Aktualności
Mauri i Ely nie wrócą do Milanu. Obaj trafią do innych klubów

Wszystko wskazuje na to, że w Milanie nikt nie wiąże przyszłości z powracającymi z wypożyczeń Jose Maurim Rodrigo Elym. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, pomocnik został przez rossonerich zaoferowany Bolognii, którą prowadzi były trener tego piłkarza z czasów Parmy, Roberto Donadoni. Klub ze stolicy regionu Emilia-Romania jest także bliski pozyskania innego piłkarza Il Diavolo, Andrei Poliego. Co do defensora natomiast, według mediolańskiego dziennika wkrótce odbędzie się spotkanie w jego sprawie pomiędzy przedstawicielami Milanu a beniaminka Serie A, Benevento.

Mauri oraz Ely mają jeszcze dwa lata ważnych kontraktów z klubem z Mediolanu.



10 komentarzy
Musisz być zalogowany, aby komentować
hyrus13
hyrus13
27 czerwca 2017, 11:39
Mimo wszystko warto walczyć o klauzule odkupu. Przy dobrych warunkach można ich oddać za darmo.
1
primo2p
primo2p
27 czerwca 2017, 11:31
Szkoda, że nie dostali więcej szans, ale najwidoczniej Montella nie widział dla nich miejsca (czyt. byli po prostu za słabi) i poszli na wypożyczenia. Jakoś Calabria i Locatelli zostali, drugi dostał dość dużo sans, a Davide miał kontuzję, ale wcześniej także się pokazywał na boisku. Ely w ogóle się nie przebił u Montelli, tylko u Sinisy coś pograł, ale to w sumie na początku tylko. Jose to chciał grać więcej, więc może jeszcze wróci.
0
ACstach
ACstach
27 czerwca 2017, 09:40
Zbędni kompletnie są.
1
matten
matten
27 czerwca 2017, 09:33
Mauri i Ely nie są jedynym problemem. Takich dwudziestoparolatków tułających się po wypożyczeniach mamy około 20. Ciekaw jestem co zrobi z tą całą ferajną nowy zarząd :)
1
radson1406
radson1406
27 czerwca 2017, 09:17
No to kontynuujemy odsiew szrotu.
1
Owiec
Owiec
27 czerwca 2017, 08:44
Szkoda bo Ely sie dobrze zapowiadał
0
MATI_BA
MATI_BA
27 czerwca 2017, 10:06
Mauri też sie dobrze zapowiadał, bardzo dobry mial ostatni sezon w Parmie
0
SKYcalcioTV
SKYcalcioTV
27 czerwca 2017, 08:25
Pilkarze widma. Niby są, a nigdy ich nie ma. Jakim prawem się u nas znalezli. Dzięki Adriano :)
1
MUCHA_loku
MUCHA_loku
27 czerwca 2017, 08:57
Zapowiadali sie dobrze. Nie ma co za wszystkie transfery, ktore nie wypalily obwiniac osoby, ktora je przeprowadzila. To sie zdarza. Ryzyko zawsze jest wkalkulowane.
Przypominam, ze za Mauriego nic nic zaplacilismy.
Natomiast Ely przybyl do mlodziezowki, a odkad wszedl do doroslego futbolu chodzil na wypozyczenia.
4
hyrus13
hyrus13
27 czerwca 2017, 11:40
Mauri był w Parmie bardzo dobry i przyszedł za darmo. Szkoda, że Sinisa mu nie dawał więcej szans, bo jak zaczął grać pod koniec sezonu to bardzo ładnie to wyglądało.
2

Zaloguj się

Zapamiętaj mnie Zapomniałeś hasło?

Zarejestruj się