HELLAS WERONA – AC MILAN 0:1
| p. | Drużyna | M | W | R | P | Bramki | PKT | |
| 1. | Inter Mediolan | 33 | 25 | 3 | 5 | 78-29 | 78 | |
| 2. | SSC Napoli | 34 | 21 | 6 | 7 | 52-33 | 69 | |
| 3. | AC Milan | 33 | 19 | 9 | 5 | 48-27 | 66 | |
| 4. | Juventus FC | 33 | 18 | 9 | 6 | 57-29 | 63 | |
| 5. | AS Roma | 34 | 19 | 4 | 11 | 48-29 | 61 | |
| 6. | Como Calcio | 33 | 16 | 10 | 7 | 57-28 | 58 | |
| 7. | Atalanta BC | 33 | 14 | 12 | 7 | 45-29 | 54 | |
| p. | Strzelec | Bramki |
| 1. | Lautaro Martínez | 16 |
| 2. | Nico Paz | 12 |
| 3. | Anastasios Douvikas | 11 |
| 4. | Marcus Thuram | 11 |
| 5. | Nikola Krstović | 10 |
| 6. | Keinan Davis | 10 |
| 7. | Kenan Yıldız | 10 |
| 8. | Rasmus Højlund | 10 |
| 9. | Donyell Malen | 10 |
| 10. | Rafael Leão | 9 |
Peppe Di Stefano, dziennikarz Sky Sport 24 zajmujący się Milanem, w ten sposób wypowiada się o możliwym składzie rossonerich na czwartkowy mecz z Universitateą Krajowa: "Milan wyjdzie na boisko w sprawdzonym 4-3-3. Donnarumma w bramce, Musacchio i Zapata na środku obrony, Rodriguez na lewej i Abate z przewagą nad Contim na prawej z powodu lepszej formy fizycznej. W środku pola jako regista wystąpi prawdopodobnie Montolivo z Bonaventurą i Kessiem po bokach. Z przodu Vincenzo Montella ma sporą wątpliwość, czy wystawić w pierwszym składzie młodego Cutrone. Jeśli ten zawodnik zagra, trójka ofensywna składałaby się jeszcze z Nianga i Boriniego. Z kolei z napastnikiem z Primavery na ławce, Calhanoglu grałby jako lewoskrzydłowy, Niang jako środkowy napastnik i Borini po prawej stronie".
Wolałbym Calhanoglu w 4312 jako SPO :-)
.... Zaznaczę, Rumuńskiej. Jakiegoś cudu się nie spodziewajcie, a jeśli nawet to rewanż jest na San Siro. I to jeszcze taka runda gdzie nie ujmując nam, ale to drużyny z peryferi. Sądzę, że będzie jak z Aleksandrią. Kibice przyjdą zobaczyć AC Milan a lokalni sponsorzy będą wykupywać miejsca na koszulkach swojej drużyny.
Właśnie ludzie nie czytają, ale zacięcie dyskutują pod postami, bo wszak siedzą w Milanello i wiedzą lepiej, niż Montella, kto powinien grać, a kto nie.
Sam sobie odpowiedziałeś. Bo zapewne tak będzie też w tym meczu. Hakan nie ma siły na cały mecz więc wejdzie w 2 połowie.
Niektórzy muszą zrozumieć, że nie jesteśmy nawet w połowie przygotowań do sezonu więc Montella wystawia tych, których forma fizyczna jest najwyższa.